Posted by        Uncategories     0 Comments      views (1243)
Wszystko co robimy - robimy najlepiej jak potrafimy - dla Ciebie.
Posted by        Uncategories     0 Comments      views (1378)
Kozieradka to roślina, która znalazła zastosowanie w kuchni, kosmetyce i lecznictwie dzięki swoim wyjątkowym właściwościom. Kozieradka m.in. łagodzi objawy choroby wrzodowej i obniża poziom cukru we krwi. W kosmetyce sławę zyskała jako antidotum na wypadające włosy. Z kolei w kuchni pełni rolę aromatycznej przyprawy. Sprawdź, jak jeszcze możesz wykorzystać kozieradkę.
Posted by        Uncategories     0 Comments      views (1505)
Adaptogeny, a więc zioła wykazujące pozytywne efekty jak sama nazwa wskazuje przyzwyczajające organizm do stresorów środowiskowych. Przy wyborze odpowiedniego adaptogenu, sprawą pierwszorzędną jest poznanie szeregu działań jakie wywołuje dany preparat. Oprócz tego warto zadbać, aby adaptogen wykazywał szersze spektrum działań niż 2-3 układy. Dzisiejszym bohaterem jest korzeń Maca.
Posted by        Uncategories     0 Comments      views (1355)
Ziele Damiana to krzew rosnący w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej. Zioło damiana znane była już dawno temu indianom Aztekom i Majom, którzy stosowali ją w celu poprawienie odczuwania popędu seksualnego i wzmocnienia odczuwania przyjemności. Zauważono wówczas również skuteczne wpływanie zioła Damiana na poprawę samopoczucia. Przyjemny zapach i smak ziela Damiany skłaniał również do palenia liści. Do dziś ludzie z Meksyku stosują nalewkę